fbpx

Tere tulemast, haridussaadik!

Maailma huvi Eesti hariduse vastu on suur. Ainuüksi Education Estonia arvepidamisse sai möödunud aastal kirja üle 100 välisdelegatsiooni ja -kohtumise. Aga teame, et haridushuvilisi käib Eestis palju rohkem. 

Hea koolijuht, õpetaja või haridusspetsialist, aita meil Eesti suuremaks rääkida – liitu Education Estonia haridussaadikute võrgustikuga. 

Education Estonia pakub materjale, mis aitavad Eesti haridust paremini tutvustada. Aga näeme, et palju abi on jagatud kogemusest – selleks koondamegi kokku Eesti hariduse saadikud, et vastastikku jagada inspiratsiooni, pakkuda tuge ja hoida üksteist kursis uudiste ja võimalustega. 

Ootame sind Eesti hariduse saadikute sekka! Sest kui meie ise Eesti haridusest ei räägi, siis kes seda teeb? 

Liitu haridusaadikute võrgustikuga

Oodatud on kõik, kes on valmis Eesti hariduse lugu rääkima ning oma kogemusi jagama. Pakume regulaarseid võrgustikukohtumisi, koolitusi ja inspireerivaid esinejaid ning uudiskirju, mille abil end teemaga kursis hoida. Pane end kirja ja jaga meiega oma ootusi lisatud lingil:

Samuti oleme tänulikud, kui oled valmis meiega jagama infot, kui palju sinu koolis / lasteaias väliskülalisi käib. Lühikesele küsimustikule saad vastata siin

Education Estonia on Haridus- ja Teadusministeeriumi algatus Eesti hariduse lahenduste ja kogemuse tutvustamiseks maailmas ja seda viib ellu Haridus- ja Noorteamet. 
Veebiarendus Veebiarendus Pineparks.ee